ZUSAH70MD013
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD013
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 8
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.426" (10.82mm) 7/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -013
Product Status Active
Diameter - Outside 0.566" (14.38mm) 9/16"