ZUSAH70MD014
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD014
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 8
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.489" (12.42mm) 1/2"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -014
Product Status Active
Diameter - Outside 0.629" (15.98mm) 5/8"