ZUSAH70MD015
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD015
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.551" (14.00mm) 9/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -015
Product Status Active
Diameter - Outside 0.691" (17.55mm) 11/16"