ZUSAH70MD017
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD017
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 20
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.676" (17.17mm) 11/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -017
Product Status Active
Diameter - Outside 0.816" (20.73mm) 13/16"