ZUSAH70MD019
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD019
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 55
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.801" (20.35mm) 13/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -019
Product Status Active
Diameter - Outside 0.941" (23.90mm) 15/16"