ZUSAH70MD020
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD020
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 23
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.864" (21.95mm) 7/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -020
Product Status Active
Diameter - Outside 1.004" (25.50mm) 1"