ZUSAH70MD021
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD021
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 29
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.926" (23.52mm) 15/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -021
Product Status Active
Diameter - Outside 1.066" (27.08mm) 1-1/16"