ZUSAH70MD022
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD022
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.989" (25.12mm) 1"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -022
Product Status Active
Diameter - Outside 1.129" (28.68mm) 1-1/8"
Series -
Mfr USA Sealing
Package Bulk
Nominal I.D. 1"