ZUSAH70MD024
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD024
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 20
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.114" (28.30mm) 1-1/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -024
Product Status Active
Diameter - Outside 1.254" (31.85mm) 1-1/4"