ZUSAH70MD029
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD029
Descrizione:
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 15
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.489" (37.82mm) 1-1/2"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -029
Product Status Active
Diameter - Outside 1.629" (41.38mm) 1-5/8"