ZUSAH70MD031
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD031
Descrizione:
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 3
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.739" (44.17mm) 1-3/4"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -031
Product Status Active
Diameter - Outside 1.879" (47.73mm) 1-7/8"