ZUSAH70MD034
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD034
Descrizione:
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 14
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 2.114" (53.70mm) 2-1/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -034
Product Status Active
Diameter - Outside 2.254" (57.25mm) 2-1/4"