ZUSAH70MD038
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD038
Descrizione:
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 2.614" (66.40mm) 2-5/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -038
Product Status Active
Diameter - Outside 2.754" (69.95mm) 2-3/4"