ZUSAH7X212
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X212
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 212mm
In magazzino : 84
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.346" (212.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 8.898" (226.00mm)