ZUSAH7X236
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X236
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 236mm
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.291" (236.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.843" (250.00mm)