ZUSAH7X250
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X250
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 250mm
In magazzino : 16
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.843" (250.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.394" (264.00mm)