ZUSAH7X272
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X272
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 272mm
In magazzino : 18
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.709" (272.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.260" (286.00mm)