ZUSAH7X300
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X300
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 300mm
In magazzino : 19
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 11.811" (300.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 12.362" (314.00mm)