ZUSAH7X307
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X307
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 307mm
In magazzino : 23
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 12.087" (307.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 12.638" (321.00mm)