ZUSAH7X325
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X325
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 325mm
In magazzino : 12
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 12.795" (325.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 13.346" (339.00mm)