ZUSAH7X345
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X345
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 345mm
In magazzino : 16
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 13.583" (345.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 14.134" (359.00mm)