ZUSAH7X365
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X365
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 365mm
In magazzino : 22
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 14.370" (365.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 14.921" (379.00mm)