ZUSAH7X375
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X375
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 375mm
In magazzino : 17
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 14.764" (375.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 15.315" (389.00mm)