ZUSAH7X387
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X387
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 387mm
In magazzino : 19
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 15.236" (387.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 15.787" (401.00mm)