ZUSAH7X400
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X400
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 400mm
In magazzino : 14
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 15.748" (400.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 16.299" (414.00mm)