ZUSAH7X580
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X580
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 580mm
In magazzino : 9
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 22.835" (580.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 23.386" (594.00mm)