ZUSAH7X630
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X630
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 630mm
In magazzino : 8
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 24.803" (630.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 25.354" (644.00mm)