ZUSAH7X670
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH7X670
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 670mm
In magazzino : 8
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 26.378" (670.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 26.929" (684.00mm)