ZUSANATSR-125
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSANATSR-125
Descrizione:
Open Cell Natural Sponge Foam Sh
Guida per l'utente
Operating Temperature -29°C ~ 71°C
Shape Sheet
Color Black
Firmness 5 ~ 8 PSI
Material Natural Sponge
Product Status Active
Density 26 lb/ft³
Thickness 0.125" (3.18mm) 1/8"
Series -
Length 24.000" (309.60mm)
Mfr USA Sealing
Features Adhesive Backing
Package Bulk
Width 12.000" (304.80mm)