Casa / Varistors, MOVs / ZV115K1812T301N
minImg
ZV115K1812T301N
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
ZV115K1812T301N
Descrizione:
MLV, 115V (Vrms), 10%, 1812 300A
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 162 V
Capacitance @ Frequency 310 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 180 V
Varistor Voltage (Max) 198 V
Series ZV
Energy 5.2J
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 115 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 150 V
Current - Surge 300 A