ZV14K2220T122N
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
ZV14K2220T122N
Descrizione:
MLV, 14V (Vrms), 10%, 2220, 1200
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 19.8 V
Capacitance @ Frequency 9400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 22 V
Varistor Voltage (Max) 24.2 V
Series ZV
Energy 6J
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 14 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 18 V