Molex
Prodotto No:
0150200436
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE FFC 40POS 0.50MM 6"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.225
$5.225
10
$4.60085
$46.0085
100
$3.65997
$365.997
1000
$3.032562
$3032.562
2500
$2.823419
$7058.5475
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 40 |