Molex
Prodotto No:
0150201053
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE FFC 35POS 0.50MM 1.18"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.078
$3.078
10
$2.7075
$27.075
100
$2.153935
$215.3935
1000
$1.784727
$1784.727
2500
$1.661645
$4154.1125
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 1.180" (29.97mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 35 |