Molex
Prodotto No:
0152660369
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE FFC 34POS 0.50MM 6"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.5815
$3.5815
10
$3.15305
$31.5305
100
$2.507715
$250.7715
1000
$2.07784
$2077.84
2500
$1.934542
$4836.355
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | Premo-Flex 15266 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015266 |
| Number of Conductors | 34 |