Molex
Prodotto No:
0152670701
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE FFC 4POS 1.00MM 1.18"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.3775
$1.3775
10
$1.16945
$11.6945
100
$0.966055
$96.6055
1000
$0.76267
$762.67
2500
$0.711826
$1779.565
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | Premo-Flex 15267 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 1.180" (29.97mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015267 |
| Number of Conductors | 4 |