Casa / Fuses / 0213.315MXP
minImg
0213.315MXP
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0213.315MXP
Descrizione:
FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
In magazzino : 353
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 1.14
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.8475 Ohms
Color -
Approval Agency BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Current Rating (Amps) 315 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Product Status Active
Series 213
Package / Case 5mm x 20mm
Voltage Rating - AC 250 V