Casa / Fuses / 0218.100MXP
minImg
0218.100MXP
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0218.100MXP
Descrizione:
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
In magazzino : 1363
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.0482
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 8.905 Ohms
Color -
Approval Agency CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Current Rating (Amps) 100 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Product Status Active
Series 218
Package / Case 5mm x 20mm
Voltage Rating - AC 250 V