Casa / Fuses / 025101.5HAT1L
minImg
025101.5HAT1L
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
025101.5HAT1L
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC AXL
In magazzino : 133
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.587
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.0823 Ohms
Color -
Approval Agency CSA, cURus, PSE, TUV
Current Rating (Amps) 1.5 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)
Product Status Active
Series PICO® II 251
Voltage Rating - DC 125 V
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 125 V