Casa / Fuses / 0441002.WRA
minImg
0441002.WRA
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0441002.WRA
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE BOARD MOUNT 2A 32VDC 0603
In magazzino : 1848
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Melting I²t 0.3103
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.0302 Ohms
Color -
Approval Agency CE, cURus
Current Rating (Amps) 2 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Product Status Active
Series 441A
Voltage Rating - DC 32 V