Casa / Fuses / 0451.750MRSN
minImg
0451.750MRSN
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0451.750MRSN
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC 2SMD
In magazzino : 4000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.185
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.245 Ohms
Color -
Approval Agency CSA, UR
Current Rating (Amps) 750 mA
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
Product Status Active
Series NANO²® 451
Package / Case 2-SMD, Square End Block
Voltage Rating - AC 125 V