0457501111-10-B9
Molex
Prodotto No:
0457501111-10-B9
Produttore:
Molex
Descrizione:
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Plus HCS 45750
Length 10.0" (254.0mm)