Casa / Fuses / 0473.750YRT1L
minImg
0473.750YRT1L
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0473.750YRT1L
Descrizione:
FUSE BRD MT 750MA 125VAC/VDC AXL
In magazzino : 2711
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.76
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.46 Ohms
Color -
Approval Agency CSA, UR
Current Rating (Amps) 750 mA
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm)
Product Status Active
Series PICO® II 473
Voltage Rating - DC 125 V
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 125 V