0592.375U
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
0592.375U
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 375MA 500V 5AG
Guida per l'utente
Series 592
Operating Temperature -
Package / Case 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Response Time Fast Blow
Mfr Littelfuse Inc.
Fuse Type Cartridge
Package Bulk
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.00mm)