06031J2R2BAWTR
KYOCERA AVX
Prodotto No:
06031J2R2BAWTR
Descrizione:
CAP THIN FILM 2.2PF 100V 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.029" (0.73mm)
Tolerance ±0.1pF
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Product Status Obsolete
Series Accu-F®
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 pF