0805N221J101AD
Aillen
Prodotto No:
0805N221J101AD
Descrizione:
Cap.,SMD,0805,NP0,220pF,5%,100V
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.027" (0.68mm)
Mfr Aillen
Capacitance 220 pF