0845240004-04-A9
Molex
Prodotto No:
0845240004-04-A9
Produttore:
Molex
Descrizione:
4" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 80.0µin (2.03µm)
Contact Finish Nickel
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 4.00" (101.60mm)