0845240004-11-B9
Molex
Prodotto No:
0845240004-11-B9
Produttore:
Molex
Descrizione:
11" PRE-CRIMP A1857/19 BLACK
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 80.0µin (2.03µm)
Contact Finish Nickel
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 11.0" (279.4mm)