0845250032-05-V7
Molex
Prodotto No:
0845250032-05-V7
Produttore:
Molex
Descrizione:
5" PRE-CRIMP A1858/19 VIOLET
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)