0845250032-10-B9
Molex
Prodotto No:
0845250032-10-B9
Produttore:
Molex
Descrizione:
10" PRE-CRIMP A1857/19 BLACK
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 10.0" (254.0mm)