086-12SMRSM+
Mini-Circuits
Prodotto No:
086-12SMRSM+
Produttore:
Mini-Circuits
Descrizione:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
In magazzino : 169
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Cable Type Hand Formable .086
1st Connector SMA Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series 086 SMRSM
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Mini-Circuits
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz